fbpx
İLETİŞİM +49 163 339 33 99

Bize Büyü mü Yapılmış?

Bize büyü mü yapılmış?

Büyü hakkında bir danışan hanımefendinin gittiği üç hoca(!) da kendisine aynı cümleyi kurmuş:
“Size bunu yapanın kayınvaliden olduğunu söylesem sizin yuvanız yıkılır, böyle diyemem.”

Bazı hocalar da büyüyü yaptıranın isminin harf sayısını veya baş harfini verir. Sizi önce zanna sonra iftira günahına düşürürler.

Bir de size verdikleri muskalarla, uygulamalarla üstüne üstlük şirk günahlarına düşürürler.

Büyü bir gayb bilgisidir. Gaybı ancak Allah bilir.
(Neml Suresi – 65)

Sizde büyünün olduğunu hocalar, medyumlar, bioenerjiciler, hacamatçılar vs bilemezler ve bunlar büyüyü bozamazlar.

Peygamber Efendimiz sav, kendisine yapılan büyüden ancak melek haber verince haberdar oldu. Bir peygamber kendisine yapılan büyüyü bilemezken, bu insanlar nasıl bilebilir ki!

Ve kendisine yapılan büyüyü bozmak için yaptığı şey, Felak ve Nas surelerini bizzat kendisi okumaktı.

Bana gelen vakalarda en ağır olanlar, genelde kendisine kimin büyü yaptığı söylenmiş, buna inanmış kişilerdir. Bunun sonucunda da büyü yaptıranlara devamlı ve ağır şekilde beddua edenler oluyor. Bunlar görüntü görür, sesler duyar ve ağır temizlik takıntısı yaşayabilirler.

Kendisine büyü yapıldığını düşünen kişiler, Felak, Nas, Fatiha, İhlas ve Ayet’el Kürsi’yi; tam bir teslimiyet ve ihlasla çokça (7’şer, 10’ar veya 33’er defa olabilir mesela) okumalıdır. Bunun üzerine:

“Allah’ım ben sana sığınıyorum. Her kim bana büyü yaptıysa sen onu affet. Ben ona hakkımı helal ediyorum. Beni onun yaptığı büyünün tesirinden kurtar ya Hafiz” desin, Allah’ın izniyle büyüden eser kalmaz.

Hala sıkıntı yaşayanlar ise kendisinin ve soyunun yaptığı; zulüm, hak yeme, kürtaj, yerine getirilmeyen adak, faiz, zekat vermeme, beddua, miras ve hak gasbı gibi günahlarına tevbe edip keffaretlerini yerine getirsin.

Bu konuda daha detaylı yazım olan “Büyü Nasıl Bozulur?” konulu yazımı okumak ve “Büyü Nasıl Bozulur?” YouTube videomu izlemek için bağlantıya tıklayın.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.