fbpx
İLETİŞİM +49 163 339 33 99

CİNNİ ŞEYTAN NASIL MUSALLAT OLUR?

Her günahta insana musallat olan cinni bir şeytan vardır. Bu cinni şeytanlar günahın devamı, öfke, anne babayla yaşanan problemlerle güçlenir ve zamanla şizofren, sara, depresyon ve tedavi edilemeyen bir kısım fiziki hastalıklarla kendini ortaya koyabilirler. Sizde bu işin kaynağının ne olduğunu bilmediğiniz için doktorda, hocada şifa arar durursunuz.  Tarlaya gelen suyu kesmezseniz; ya tarla bataklık olur, ya suyu çeken motor en sonunda arıza yapar. Önce günah musluklarını kapatıp sonra tarlayı kurutacağız.

Şeytanın SOLDAN gelmesi vardır ki, çoklarının hayatına baktığınız zaman, menâhî irtikâp ediliyor, gırtlağa kadar. İbadet ü tâat, böyle kirlendiği gibi, öbür taraftan da onların ruh dünyaları bütün bütün yıkılıyor; esas mevzilenmiş şeytanlara kale kapıları gibi kalpte kapılar açılıyor.

Bohemce yaşıyorlar,
Harama bakıyorlar,
Haramı dinliyorlar,
Yalan söylüyorlar.
İftira söylüyorlar.
Ve bunları bir kere söyleyince, “günah-ı kebâir” olur, istiğfar ile buz gibi erir gider; fakat bunları önemli bir şey değilmiş gibi sürekli söylüyorsa insan kâfir olur.

Cinni şeytan musallatların bir kısmını siz kendiniz çekersiniz, bir kısmı ise soydan gelir. Sizin günahlarla şeytanı nasıl çektiğinizi yukarda anlattık. Mesela 3 vakit namazı kasten terk edersiniz size hemen şeytan gelir.

“Şeytan, herbirinizin içinde, vücudunuzda kanın dolaştığı gibi, (kendisini hissettirmeden) dolaşır.” buyurdu. Biz atılıp sorduk:
“Sende de dolaşır mı?”
“Bende de (dolaşır), ancak Allah bana yardım etti de (şeytanım) bana teslim oldu.” (Tirmizî, Radâ 17, 1172).

İkinci grup ise soydan gelir.
Nasıl mal mirası çocuklara kalırsa atanın zekat, adak ihmalleri, haram yoldan kazanç ve lanet-beddua-intizar alma ile gelen musallat şeytanları da çocuklarına kalır. Anne ya da babada var olan psikolojik sıkıntıların çocuklarda da devam etmesi bu yüzdendir.
Çocuklar Allah’ın koruması altında oldukları için onlara dokunma ruhsatları yoktur.
Soydan gelen cinni şeytan musallatları ergenlik döneminde başlar ve 17 yaş civarında tavan yapar.  Ergenlikle beraber başlayan problemlerde ailesi ile sürtüşmeye başlayan gencin durumu bünyedeki şeytanı dahada güçlendirir. Hele anne babaya el kaldırma onlara doping etkisi yapar. Sizde ondan sonra doktordu hocaydı dolaşmaya başlarsınız.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.