fbpx
Course Content
BAŞLARKEN
0/1
Kurs Değerlendirmesi
Değerli katılımcı, Eğitim seti hakkıdaki düşünce ve değerlendirmeleriniz benim için önemli. Bu türden bir çalışma ilk defa yapılıyor. Eksikleri farketmem ve programı geliştirebilmem için kısa değerlendirme formumu doldurmanızı istirham ederim. Teşekkür ederim. https://forms.gle/25jZUZdQ6cfRM4oGA
0/1
Tevbe Terapisi Video Seti-Ücretsiz
Join the conversation
essnmz21 12 ay önce
Şimdi hocam benim babam günah işledi ben onun günahının bedelini ödüyorum ama babam akıllansın diye ibret alsın diye ama benim babam öyle biri değil ki çocuklarındaki problemleri kendinde bilmez bunu analayacak kapasiteye sahip degi aynı şekilde annemde.Anlamadiklari icin de tövbe etmiyorlar.Ortada yine olan bize oluyor.Günahının yüklenmesiyle günahınin bedel olarak ödenmesi aynı değil mi? Günah yüklenseydi ahirette de cezasini cekecektik.Bedel olarak da hu dünyada cezasini biz cekiyoruz
Cevapla
essnmz21 12 ay önce
Hocam benim anne babam asla bu dediğiniz tövbe istigfar sadakaları yapmazlar namaz da kılmıyorlar o zaman ben şifa bulamaz mıyım?
Cevapla
Hatem Aydın 1 yıl önce
Selamun aleyküm Videolarınızı bu seti almadan önce youtube üzerinden dinlemiştim. Bir fark göremedim. Özür dilerim kusur bulmak değil amacım. Yaptığınız işe çok saygım var çok güzel farkındalık oluşuyor insanda... Ama farklı bir Video bekliyordum. DİĞER videolarınızı henüz dinlemedi. İnşaallah umduğunu bulurum.
Cevapla
Yılmaz Özbek 12 ay önce
40 videodan 11'ini YouTube'da yayınladım. Tamamını izlemelisiniz.
0% Complete
Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.