fbpx
İLETİŞİM +49 163 339 33 99

Danışmanlık Hakkında

DANIŞMANLIK HAKKINDA

Takip ettiğim danışmanlık sürecim şu şekilde ilerlemektedir.

1. İlk telefon tanışması ve danışanın problemini kısaca aktarması. Benim soracağım sorularla bu konuda size yardımcı olup olamayacağıma karar vermem. 

2. Danışmanlık formunun doldurulması. Eğer danışmanlık verebileceğim bir konu ise size 80 civarında sorudan oluşan bir form gönderiyorum. Formda sizin ve aile köklerinizin yaşam tarzı hakkında sorular soruyorum. Bu benim konuya yaklaşım tarzım hakkında size fikir vermekle birlikte, daha sağlıklı ve hızlı ilerlememize yardımcı oluyor. 

3. Günahların etkilerini anlattığım 2.5 saatlik videonun danışmanlık öncesi izlenmesini istiyorum. 

4. Ortalama üç saat süren ilk görüşmede; yaşanan sorunun kaynaklarının tespit edilmesi, gerekli bilincin ve doğru bilginin oluşması, çözüme yönelik atılacak adımların belirlenmesi ve tavsiye listesinin oluşturulması yapılıyor.

5. Takip eden 8 hafta boyunca (genelde) her hafta yaklaşık 15 dakika ile 1 saat arasında değişen görüşmelerim oluyor.  

Haftalık görüşmelerde şu konular değerlendiriliyor:

*Tevbelerin okunması ve gerekli sadakaların verimesi hangi aşamada.

*Elde edilen kazanımlar ve devam eden sorunlar nelerdir?

*Gelecek haftaya yönelik hedef belirlemesi.

6. Kontrol Görüşmesi: Danışanın tüm tevbeleri okuması ve sadaka görevlerini yerine getirmesinden sonra tekrar bir kontrol yapılıyor. Daha önce tespit edilemeyen sorun kaynakları varsa yeni görevler ortaya çıkabiliyor. Son kaynak da temizlendikten sonra danışmanlık sürecine ara veriliyor. Bir ay ve üç ay sonra tekrar durum değerlendirmesi yapılarak danışmanlık süreci bitiriliyor.

Tüm bu aşamalarda danışan sorularını mesajla sorabilir ve gerekli görmem durumunda tekrar telefon görüşmeleri yapılabilir. 

Ücretlendirme ilk başta tek bir fiyat olarak yapılır. Süreç ne kadar uzasa da tekrar ücret talep edilmez. 


DANIŞMANLIK ÜCRET BİLGİSİ

Toplamda 10 görüşmeyi bulabilecek danışmanlık süreci için talep ettiğim ücret 500 €’dur. Bu ücret paket ücret olup tüm danışmanlık süreci için alınacak tek ve toplam ücrettir. Her görüşme ayrı fiyatlandırılmaz.

Danışmanlık ücretinin ilk yarısı danışmanlık formunun doldurulması sonrası ödenir. Bu ücret ödenmeden randevu tarihi oluşturulmaz. Diğer yarısı ise danışmanlık hizmeti sonrası aynı gün ödenir. 

Ödemeler banka hesabına gönderilir. 

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.