fbpx
İLETİŞİM +49 177 261 55 66

Danışmanlık Süreci Nasıl İlerliyor?

DANIŞMANLIK HAKKINDA

Danışmanlık sürecim şu şekilde ilerliyor:

FORMUN DOLDURULMASI: Eğer danışmanlık verebileceğim bir konu ise size 80 civarında Sorudan oluşan bir form gönderiyorum. Formda sizin ve aile köklerinizin yaşam tarzı hakkında sorular soruyorum. Bu benim konuya yaklaşım tarzı hakkında size fikir vermekle birlikte, daha sağlıklı ve hızlı ilerlememize yardımcı oluyor.

VİDEOLARIN İZLENMESİ: Günahların etkilerini anlattığın on saatlik eğitim setinin danışmanlık süresince izlenip bitirilmesini istiyorum.

İLK GÖRÜŞME: İlk görüşmede problem sebepleri ve çözümleri üzerinde duruyoruz.
 
TAKİP GÖRÜŞMELERİ: Takip eden 3 ay boyunca duruma göre haftalık veya iki haftalık aralıklarla görüşmelerim devam ediyor. Takip görüşmelerinde şu konular değerlendiriliyor
1.     Tevbeler okunması gerekli sadakaların verilmesi hangi aşamada.
2.     Elde edilen kazanımlar ve devam eden sorunlar nelerdir?
3.     Sonraki görüşmeye yönelik yeni hedef belirlemesi.

Danışmanlık talepleriniz için +49 177 2615566 nolu telefona ulaşabilir veya WhatsApp üzerinden mesaj atabilirsiniz. WhatsApp ile iletişim ücretsizdir.

 


DANIŞMANLIK ÜCRET BİLGİSİ

DANIŞMANLIK PAKET: 3 ay süren danışmanlık paketi ücretim 500€ (Euro) olup bu ücret danışmanlık öncesi alınır. Süreç boyunca tekrar bir ücret talep edilmez. 

BİR DEFALIK GÖRÜŞME: 45 dakikalık tek seferlik görüşme ücretim 100€ (euro)’dur. 

Bu paketlerin detaylarını şu linkte bulabilirsiniz: https://www.tevbeterapisi.com/magaza-kategorisi/danismanlik-hizmetleri/

NOT: Ben Almanya’da yaşıyorum. Türkiye şartlarında danışmanlık ücretimin size yüksek gelebileceğini göz önünde bulundurmalısınız.

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.