fbpx
İLETİŞİM +49 177 261 55 66

Kürtaj Cinayeti

Şeytanın insan neslinden hisse alması: Kürtaj Cinayeti

Hastalıklara yönelik seans çalışmalarımızda, sorunun kaynağı nedir diyerek geriye doğru yaptığımız araştırmalarda bazı büyükannelerin veya annelerin kürtaj yaptırdığı sonucu ile karşılaşıyoruz. Ebeveynlerin dinin cevaz verdiği mücbir (zorunlu) sebepler haricinde yaptırdığı kürtajın evlada ve toruna problem olarak yansıdığını ibretle görüyoruz. Bilerek yapılan her kürtaj ileri de maddi manevi (ruhsal) sorunlara yol açıyor. İslam’ın korunmasını emrettiği beş unsurdan birisi olan neslimizi kendi irademizle tahrip ediyoruz. Kürtaj sonucunda neredeyse ilahi ihtara maruz kalmamış hiçbir vaka yok gibi. Kendi günahlarımızın sonucuna, hastane koridorlarında çare arıyoruz.

Bugün dünyadaki her dört gebelikten birisi kürtajla sonlanıyor ve 2016 yılında kayıtlara geçen 56 milyon kürtaj vakası var. Kayda girmeyenleri siz düşünün. Karşılaştığım ve temelinde ebeveynlerin kürtaj yaptırması olan bazı vakaları aşağıda derledim. Sonuçları sizinle paylaşmak istiyorum.

AİLE 1:

2. Nesil Kız Evlat: Rahim kanseri ön teşhisi var. Obezite var.
3. Nesil Torun: Kromozomlarında problem var.

Diğer kardeşler için yazdığı bilgi notu şöyle;
“Bende ve kardeşlerde obezite var. Kardeşlerimin birinin oğlu 4 yaşına kadar epilepsi nöbeti geçirdi, ciddi asabiyet sorunları kaldı. Bir de benim ablam var. Onunda 8 aylık bir bebeği kanser oldu, tedavi gördü.
Abimin evliliği çok sorunlu oldu kendinden büyük biri ile evlendi, bunu annem istemedi, abim de son anda vazgeçti ama biz tepki gösterince evlendi.”

AİLE 2:

2. Nesil Kız Evlat: Üniversite yıllarında psikolojik rahatsızlık yaşamış. Rahim duvarı kalınlaştığı için 4 defa ameliyat geçirmiş.
3. Nesil Evlat: Psikolojik problemi var ve üç üniversite değiştirmiş.
2. Nesil Erkek Evlat: 37 yaşında evlenmiş. 4 yıldır hala çocukları olmamış.

Kayınbiraderinin notunu paylaşıyorum;
“Düşününce ibretlik. Biz de bu vesileyle kayınvalidenin kürtajı ile hanımın hastalığı arasında bağlantı kurduk. Hanım 2006’dan beri rahim kalınlaşması denen illetten muzdarip. Rahimde büyüyen kısmı alıyorlar, 2 seneye tekrar büyüyor. Şimdiye kadar 4 kere falan operasyon geçirdi. Yapılan işleme de kürtaj diyorlar zaten, kürtajın aynısı. Operasyonla alınan parça habis mi değil mi diye tahlile gidiyor. Her defasında sonuç gelene kadar hanım ölüm korkusu yaşıyor, aynı öldürülen kardeşleri gibi ölüyor diriliyor sanki. Kayınbirader ise 2014 (37 yaşında)’de zar zor evlendi. Çocuk istiyorlar ama bugüne kadar nasip olmadı.”

AİLE 3:

2. Nesil Kız: Psikolojik olarak rahatsız. Yıllardan beri depresyon tedavisi görüyor. Obezite var.
2. Nesil Erkek: 36 yaşında hala üniversite bitirmeye çalışıyor. Bekar ve psikolojik problemleri var.

AİLE 4:

2. Nesil Kız: Çocukları olmuyor. Tıbbi bir sebep yok. Hacamatta rahim bölgesi ile ilgili hiç kan çekilememiş, rahatsızlığın var denilmiş.

AİLE 5:

2. Nesil Evlatlar;
*Hepimiz obezite problemi yaşadık veya yaşıyoruz.
*Üreme yollarında mantar ve idrar yolu intihabı hastalığımız var.
*Kardeşlerimin hepsinde psikolojik problem var.

3. Nesil: İki çocuğun birisi bir yıldır takıntı OKB tedavisi görüyor, ilaç kullanıyor. Diğeri 8. Sınıf, sigara içiyor. Okula devamsızlık yapıyor. Psikolojik problemleri var. Uyku ilacı kullanıyor. Bazı geceler sabah namazına kadar uyumuyor.

AİLE 6:

2. Nesil Kız: Polikistik over sendromu var. 9 yıldır çocukları olmuyor.

AİLE 7:

Altı kardeş ve annede panik atak rahatsızlığı var. Hepsi ilaç kullanıyor ve ölüm korkusu yaşıyorlar.

TAHLİL:

“Hem insanlardan gücün yettiği kimseleri, sesinle (Şehevî çalgılarla) kaydır ve fenalığa götüren süvarilerinle, piyadelerinle üzerlerine yaygara kopar. (Haram kazandırmakla) mallarına ve (zina yaptırmakla) evlâdlarına ortak ol; onlara (yalan yere) vaadlerde bulun. Fakat Şeytan, onlara, yalnız bir aldanış vaad eder.” (İsra, 64)

Buradaki zina kavramı yorum. Bu asırda demek ki buraya kürtajı da eklemek lazım. Şeytanın ortak olmasıyla fiziki ve ruhi problemler geliyor. Haliyle neslin bozulduğuna şahit oluyoruz. Karşımıza şu sonuçlar çıkıyor:

1. Rızık Allah’ın taahhüdü altında olmasına rağmen geçim endişesi ile büyük anneler kürtaj yaptırmış. Evlatlar obez olarak hayata devam ediyor.

“Geçim korkusuyla çocuklarınızı öldürmeyin. Biz, onların da sizin de rızkınızı veririz. Onları öldürmek gerçekten büyük bir suçtur.” (İsrâ, 17/31)

2. Ebeveynlerin bakamam korkusu farklı korku olarak yansıyan psikolojik problemleri; az çocuğum olursa mutlu hayatları olur beklentisi kendisinin ve çocuklarının mutsuz hayatlarını beraberinde getirmiş. Çocuklarda yaşamıyormuş gibi cansız hissetme hali görülüyor. Özellikle panik atak çok karşılaşılan bir durum. Her amelin cezası kendi cinsindendir düsturu aynen vuku bulmuş. Her beklenti zıddıyla tecelli ediyor.

3. Kürtaj geçirmiş annelerin çocuklarında benim karşılaştığım tüm vakalarda kardeşlerin en az birinde rahim ve karın bölgesinde ağrılar ve hastalıklar var. Düşük gebelikler görülüyor. Bir kısmının da çocuğu olmuyor. Yağmurdan kaçan doluya tutulmuş. Malum yağmur rahmettir. Helal dairesi keyfe kafi iken harama tevessül ediliyor. Korunma konusunda helal olan daire belli.

4. Evlenmeme isteği ve evlilikten kaçınma. Bazı çocuklar 35 yaşından önce evlenememiş, bazı çocuklar ise hiç evlenmemiş.

5. Erkekte veya bayanda eşe ve çocuklara karşı şiddet uygulama eğilimi, merhametsizlik ve acımama.

6. Çocuklarda anneye ve babaya karşı aşırı öfke, sinirlilik ve şiddet uygulama eğilimleri.

Ebeveynler bu günahları için tevbe edecekler. İşledikleri cinayetin bedeli olarak 212.5 gr altın bedelini annenin rahminde gelen diğer varislerine(kardeşlere) pay edecekler. Dilerse evlatlar bu bedeli geri iade edebilirler. Bunlar yapılınca ailenin üzerindeki negatif yük boşalır çocuklar feraha ererler inşaAllah. Bkz. https://sorularlaislamiyet.com/gurre-diyeti-nedir-ne-zaman-…

“SİZE DERDİNİZİ VE ONUN ŞİFASINI BİLDİREYİM Mİ? DİKKAT EDİN! SİZİN DERDİNİZ GÜNAHLAR, DEVANIZ DA İSTİĞFARDIR.” (Hadis; Beyhaki)

Ask ChatGPT
Set ChatGPT API key
Find your Secret API key in your ChatGPT User settings and paste it here to connect ChatGPT with your Tutor LMS website.